Telefonia VoIP a praca zdalna Wiadomości 

Telefonia VoIP a praca zdalna

Praca zdalna w dzisiejszych czasach stała się bardzo popularna. Przedsiębiorcy szukają ciekawych rozwiązań, które pozwolą wykonywać pracę z domu. Okazuje się, że system VoIP umożliwia wykonywanie skutecznej sprzedaży, komunikację biurową i obsługę klientów. Jakie zalety ma taka opcja? Kiedy warto skorzystać z systemu? Czym się cechuje VoIP?

Czytaj dalej...
trendy w handlu Wiadomości 

Trendy w handlu internetowym 2021 – Marketplace i sztuczna inteligencja

Rok 2020 był bardzo dziwnym rokiem dla całego świata. Na działaniach związanych z pandemią, ucierpiało wiele branż. Niektóre z firm nie były w stanie dłużej kontynuować swojej działalności. Inne natomiast postawiły na zmiany, umożliwiające im działanie chociaż w podstawowym zakresie. Trzeba jednak przyznać, że nie wszyscy ponieśli straty, a niektórzy nawet zyskali. Wiele osób zaczęło dokonywać zakupów poprzez sklepy internetowe, dlatego e-handel tak naprawdę „dostał skrzydeł”.

Czytaj dalej...
kurier wielkiej brytanii Wiadomości 

Kurier do Wielkiej Brytanii – te firmy wciąż dostarczają paczki do Anglii

Zarówno zagrożenie epidemiologiczne, jak i Brexit dały się we znaki przedsiębiorstwom kurierskim. Firmy, które dostarczały przesyłki do Anglii, stanęły na przełomie 2020 i 2021 roku przed wielkim wyzwaniem. W związku z wystąpieniem UK z Unii Europejskiej niektórzy kurierzy zawiesili możliwość dostarczania paczek na Wyspy. Jak obecnie kształtuje się sytuacja? Kto dziś realizuje przesyłki kurierskie z Polski do Anglii?

Czytaj dalej...
flota dla firm Wiadomości 

Flota dla firm – wynajem w Traficar

W czasach pandemii koronawirusa wiele przedsiębiorstw stanęło na skraju bankructwa, dlatego ta wizja zmotywowała ich do walki o utrzymanie miejsc pracy i zapewnienia dalszego funkcjonowania. Zaciąganie kredytów na rozbudowę floty samochodowej lub korzystanie z pomocy finansowej w postaci leasingu jest dość ryzykowne w dzisiejszych czasach. Dlatego usługa wynajmu floty okazuje się najlepszym rozwiązaniem, ponieważ rozlicza się wyłącznie dystans faktycznie przejechany wynajmowanym autem.

Czytaj dalej...
praca wroclaw Wiadomości 

Znajdź pracę we Wrocławiu

Poszukiwanie pracy nie jest łatwym zajęciem i chyba każdy z nas się o tym przekonał. Zdarza się, że mamy do czynienia z mnóstwem ofert. Znajdujemy kilka najbardziej interesujących, aplikujemy, a następnie nie otrzymujemy żadnej odpowiedzi. Co zrobić w takiej sytuacji? Jak szybko znaleźć miejsce pracy we Wrocławiu? Skorzystaj z kilku prostych porad, które pomogą Ci osiągnąć sukces.

Czytaj dalej...
rynek chinski Wiadomości 

Wkroczenie na rynek w Chinach – rola konsultingu na rynku chińskim

Zdobywanie kolejnych rynków to ambicja wielu przedsiębiorców. Nowy rynek to nie tylko nowe możliwości, ale i wyzwania, którym nie zawsze łatwo będzie sprostać nawet posiadając już doświadczenie. Pewne istotne różnice kulturowe są widoczne nawet pomiędzy państwami europejskimi, a co dopiero jeżeli komuś zamarzy się wkroczyć na rynek chiński?

Czytaj dalej...
Dobra restauracja Wiadomości 

Dobra restauracja – czym się charakteryzuje?

Na to, że o danej restauracji można powiedzieć, że jest dobra składa się wiele czynników. Oczywiście najważniejsza jest jakość serwowanych w niej potraw, ale nie tylko. Na całą układankę świadczącą o wysokiej jakości miejsca do którego udamy się w poszukiwaniu kulinarnych doznań składa się wiele elementów. O jakich mowa? Co sprawia, że chętnie odwiedzimy dany lokal raz jeszcze i bez wątpienia polecimy go znajomym? Podpowiadamy.

Czytaj dalej...
Medycyna estetyczna Wiadomości 

Medycyna estetyczna i biznes – co warto wiedzieć o prowadzeniu gabinetu kosmetycznego?

Zainteresowanie zabiegami z zakresu medycyny estetycznej wciąż rośnie. Specjaliści szacują, że liczba osób korzystających z tego typu usług w najbliższych latach zwiększy się o kilkanaście procent. Dzieje się tak, ponieważ dostępność zabiegów jest coraz lepsza, a także ich ceny stają się przystępniejsze. Zmienia się również świadomość społeczna na temat procesów starzenia, a także postrzeganie osób, które oddają się w ręce specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Może się zatem okazać, że inwestycja we własny gabinet to naprawdę dochodowy interes. Warto jednak odpowiednio przygotować się do realizacji takiego planu.

Czytaj dalej...