Nieruchomości 

5 pewnych sposobów na inwestowanie pieniędzy

Opłacalne inwestycje z minimalnym ryzykiem? Zostanie świadomym inwestorem, który wypracowuje wysokie zyski, jest prostsze, niż myślisz. Nie trzeba być milionerem, żeby zacząć wypracowywać wysoki dochód pasywny. Istnieją rozmaite formy inwestowania, a do najbardziej opłacalnych należy zakup nieruchomości i czerpanie zysków z ich wynajmowania. Typów mieszkań do wynajęcia jest wiele.

PORT-KRYNICA to nowa inwestycja budowlana w sercu tętniącej życiem Krynicy Morskiej. Zakup mieszkania inwestycyjnego to doskonałe posunięcie biznesowe. W co zainwestować w 2019 roku? Czy zakup mieszkania to najbardziej opłacalna forma inwestowania? Jakie alternatywne formy inwestowania pieniędzy oferuje rynek?

Apartamentu inwestycyjny nad morzem to dodatkowy zarobek

Zakup nieruchomości wakacyjnej nad morzem to jedna z najbardziej dochodowych form dodatkowego zarobku. Sezon nad polskim morzem jest coraz dłuższy, a entuzjastów wypoczynku nad Bałtykiem przybywa z roku na rok. Oferta spółki PORT-KRYNICA przypadnie do gustu wszystkim, którzy szukają źródła dochodu pasywnego na długie lata.

Konta oszczędnościowe i lokaty bankowe: najprostszy sposób na zainwestowanie pieniędzy

Szukając pewnego, stałego zysku warto zwrócić uwagę na nowoczesne produkty bankowe. Na najlepsze oferty mogą liczyć nowi klienci instytucji bankowych. Obecne oprocentowanie brutto (przed opodatkowaniem) lokat bankowych w skali 12 miesięcy kształtuje się w przedziale od 1% do 3%. Niskie stopy procentowe oraz rosnąca inflacja coraz częściej skłaniają inwestorów do szukania alternatywnych źródeł inwestowania swoich środków.

Giełda Papierów Wartościowych: zysk pod warunkiem posiadania rozległej wiedzy z zakresu ekonomii i finansów

Gra na giełdzie wymaga stalowych nerwów i rozległej, interdyscyplinarnej wiedzy. Inwestowanie na Giełdzie Papierów Wartościowych polega na kupowaniu udziałów w Spółkach Akcyjnych i czerpanie zysków z dywidend lub obrotu danymi papierami. Inwestowanie w spółki jest uproszczone i zautomatyzowane dzięki istnieniu giełdy. Doskonałym pomysłem byłoby zainwestowanie w branżę lub spółkę, którą znamy lepiej niż ktokolwiek inny. Znajomość zagadnienia pomoże uniknąć inwestycyjnej porażki.

Obligacje skarbowe: bezpieczny sposób na uzupełnienie portfela inwestycyjnego

Obligacje skarbowe to bezpieczny instrument finansowy, stanowiący prosty sposób na pomnażanie oszczędności. W ich przypadku nie można liczyć na wysokie, spektakularne zyski. Obligacje stanowią rodzaj pożyczki, udzielanej Państwu przez osoby kupujące dane papiery wartościowe. Zysk rozłożony jest w czasie, na rynku pojawiły się obligacje trzymiesięczne, jednak zysk z 10000 PLN, włożonego w ten typ „pożyczki” nie przekraczają 100 PLN. Na rynku królują obligacje 2-, 3-… i maksymalnie 10- letnie. Zakup obligacji może stanowić dobry dodatek dla inwestycji przynoszących większe zyski np. mieszkania wakacyjnego zakupionego na cele inwestycyjne.

Inwestycje w wino i inne alkohole: opcja dla cierpliwych

Inwestowanie w whisky czy wino to gratka dla kolekcjonerów. Inwestycje w luksusowe produkty spożywcze stają się coraz popularniejsze i bardziej opłacalne. Ich zaletą jest duża odporność na wahania rynków. To dobra alternatywa dla funduszy inwestycyjnych czy lokat bankowych. Podobnie jak w przypadku gry na giełdzie, wymaga znacznej wiedzy inwestora.

Inwestycje w drogocenne kruszce: dobra okazja do wzbogacenia się

Inwestycje w kruszce nie mają dobrej prasy w naszym kraju. Wszystko za sprawą głośnej afery, związanej z pewną pomorską spółką. Fizyczny zakup złota ciągle się opłaca i jest dobrym uzupełnieniem portfela inwestycyjnego. Warto zaczerpnąć wiedzy z zakresu inwestowania w metale szlachetne przed podjęciem decyzji. Inwestycja taka niesie za sobą pewną odpowiedzialność i ryzyko związane z samym przechowywaniem kruszcu oraz jego autentycznością. Warto jednak wspomnieć, że od wieków to właśnie ona stanowi jedną z najbardziej bezpiecznych form utrzymywania wartości pieniądza w czasie. W ostatnich latach złoto przeżywa bessę co również skłania inwestorów do szukania innych form inwestowania swoich środków.

Szukasz dobrej inwestycji? Kup mieszkanie w inwestycji PORT-KRYNICA, zyskaj źródło dodatkowego dochodu i komfortową bazę wypadową na rodzinne wakacje.

Polecane artykuły

Skomentuj