świętaFinanse 

Bezpieczna pożyczka na święta, na co zwrócić uwagę ?

Końcówka roku to gorący okres dla naszych portfeli. Niemal od początku listopada zewsząd atakują nas reklamy, że… Christmasiscoming. Żaden budżet nie jest jednak z gumy. Dlatego, kiedy już odhaczymy wszystko z listy promocji na Black Friday i CyberWeek okazuje się, że mikołajowy worek może dotknąć anoreksja. Tutaj z pomocą przychodzą nam firmy oferujące darmowe pożyczki. Jak wybrać tę godną zaufania? Zobacz, czym powinna wyróżniać się bezpieczna pożyczka na Święta.

Jak wybrać ofertę bezpiecznej pożyczki na Święta? Pożyczaj z głową!Propozycji pożyczek na święta nie brakuje. Okres przedświąteczny to czas, w którym wszyscy ruszają z kampaniami marketingowymi. Piękne slogany i radosne obrazki możemy spotkać dosłownie wszędzie – od okna przeglądarki poprzez ulotki w skrzynkach na listy po reklamy w TV. Ostatnie tygodnie roku to też czas, w którym domowe budżety są nad wyraz napięte.

Szybka pożyczka dla wielu z nas to niemal koło ratunkowe. W końcu w Boże Narodzenie nic nie sprawia większej radości niż reakcja bliskich nam osób na wymarzone prezenty. Każdy chce zatem w wigilijny wieczór wypaść jak najlepiej.

Z roku  na rok w listach do Mikołaja znajdują się coraz bardziej wymyślne i kosztowne marzenia. Świat idzie do przodu, a wielu z nas nie chcę zostawiać pod choinką kolejnej pary skarpetek lub rajstop.

Skąd zatem wziąć na szybko środki, aby zapełnić mikołajowy worek? Szybka pożyczka od Smart Pożyczka to jedno z najlepszych i najprostszych rozwiązań. Szczególną popularnością cieszą się oferty nieoprocentowanych pożyczek. Jeśli się na nią zdecydujesz, pamiętaj, aby zweryfikować firmę, z którą podpiszesz umowę.

Wbrew pozorom to proste. Sam research nie zajmuje zbyt wiele czasu. Jest jednak konieczny, aby styczniowy Blue Monday faktycznie nie stał się najbardziej depresyjnym dniem w roku.

Na podstawie naszych doświadczeń opracowaliśmy zestaw porad. Warto się do nich zastosować przed ostatecznym wybraniem firmy, z której usług finansowych skorzystamy.

Bezpieczna pożyczka na Święta, czyli jaka?

W pierwszej kolejności sprawdź, czy firma pożyczkowa działa legalnie. Zacznij od przejrzenia informacji na jej stronie internetowej. Zwróć uwagę na dane adresowe, NIP, REGON i inne szczegóły. Każde niemające nic do ukrycia przedsiębiorstwo podaje je niemal na tacy.

Koniecznie dowiedz się, czy firma pożyczkowaprzestrzega Zasad Dobrych Praktyk Związku Przedsiębiorstw Finansowych (dawniej zwanego Konferencją Przedsiębiorstw Finansowych) i przynależy do Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. Dlaczego to tak istotne? Przynależność do ZPF i KPF świadczy o tym, że pożyczkodawca zobowiązuje się działać w sposób etyczny i z poszanowaniem interesu swoich klientów.

Wszystko się zgadza? No to możesz działać.
Właściwie nie musisz szukać daleko. Szybka pożyczka na Święta jest na wyciągniecie ręki, gdyż jako Smartpożyczka oferujemy sprawdzone pożyczki pozabankowe – https://smartpozyczka.pl/pozyczki-online/ i spełniamy wszystkie z powyższych kryteriów. Nie wymagamy też żadnych dodatkowych zaświadczeń czy przelewów weryfikacyjnych. Okres spłaty to nawet 30 dni.

Dotrzymując zawartego w umowie terminu, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Oddajesz poprzez jednorazową spłatę tyle samo, ile pożyczasz.

Podsumowując – nam możesz zaufać!

Szybka pożyczka nie tylko na Święta  – pierwsza za darmo

Pierwszą szybką pożyczkę możesz dostać w kilka chwil. W dodatku będzie zupełnie darmowa, z RRSO równym 0%! Wystarczy dotrzymać warunków umowy. Niekiedy przejście procedury weryfikacji przez osobę ubiegającą się o pożyczkę nie trwa dłużej niż odebranie zamówienia w pizzerii.

Oferujemy szybkie pożyczki na okres od 10do 30 dni. Do tego bez żadnych zaświadczeń i przelewów weryfikacyjnych! Limit kwot, o które możesz wnioskować zaczyna się od 200 zł i kończy na 3000 zł. Z taką pożyczką na Święta można sprawić, że worek Mikołaja będzie po brzegi wypchany prezentami!

Jakie są koszty? Jeszcze raz podkreślamy. Jeśli dotrzymasz terminu zawartego w umowie, nie ponosisz żądnych dodatkowych opłat. Spłacasz jednorazowym przelewem dokładnie tyle, ile pożyczasz. Ani grosza więcej!

Nasi Klienci lubią do nas wracać nie tylko ze względu na szybkość, brak zbędnych formalności czy zaufanie. Co istotne, kolejne pożyczki mogą już opiewać na większe sumy. Zawsze gramy czysto i informujemy o panujących u nas zasadach.

Pożyczka przez Internet nawet w weekend – szybko i wygodnie
Cały czas pracujemy nad tym, aby maksymalnie skrócić czas weryfikacji Twojego wniosku. Już teraz masz szansę otrzymać pożyczkę w weekend, a nawet w święta. Wszystko zależy od tego, jak działa bank, w którym prowadzisz swój rachunek.

Chcesz wziąć pożyczkę na Święta? No to wchodź na smartpozyczka.pl i kliknij „Weź pożyczkę”.
Na początek podaj swój numer telefonu i e-mail. Prześlemy Ci hasło oraz kolejny formularz do wypełnienia.

Jak wspominaliśmy, nie musisz dostarczać nam żadnych zaświadczeń. Warunkiem koniecznym do otrzymania pożyczki jest posiadanie udokumentowanych dochodów. Nieważne czy to świadczenie 500+, czy przychód z umowy o pracę.

Po wprowadzeniu wymaganych danych, poprosimy Cię o szybką weryfikację Twojego konta. Aby maksymalnie przyśpieszyć proces, nie stosujemy przelewu weryfikacyjnego. Zastąpiła go aplikacja Kontomatik.

Jej zadanie to szybka weryfikacja Twojego konta. Bez obaw. Kontomatik jest w pełni bezpiecznym rozwiązaniem. Nie zapamiętuje żadnych loginów czy haseł, a wymiana danych odbywa się przy pomocy zaszyfrowanej sesji. Jej kolejna zaleta to szybkość działania. Nawet przelew na 1 grosz musi się zaksięgować. Kontomatik eliminuje ten problem.

Tak w skrócie wygląda cały proces. Po pozytywnej weryfikacji pieniądze niemal natychmiast znajdą się na Twoim rachunku bankowym – nawet w weekend!

W okresie poprzedzającym Boże Narodzenie każdemu z nas się spieszy. Wszyscy czekają na przesyłki ze sklepów internetowych lub biegają po galeriach w poszukiwaniu prezentów.
Z Smartpożyczką szybko otrzymasz finansowy zastrzyk gotówki na nadchodzące Święta. Bezpieczny i pewny zastrzyk, który pozwoli Ci na spełnienie marzeń bliskich.
Złóż wniosek o pożyczkę na Święta. To tylko chwila.

Polecane artykuły

Skomentuj