Bulwary Książęce we Wrocławiu – 50 % mieszkań już sprzedanych!Nieruchomości 

Bulwary Książęce we Wrocławiu – 50 % mieszkań już sprzedanych!

BPi Polska sprzedało już 50% mieszkań w powstającym obecnie, I etapie inwestycji Bulwary Książęce we Wrocławiu. Oferta belgijskiego dewelopera cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów, którzy doceniają zarówno doskonałą lokalizację inwestycji w prestiżowym sąsiedztwie Starego Miasta, jak i unikatową koncepcję samego kompleksu wprowadzającego nową jakość na polskim rynku w zakresie realizacji projektów typu mixed-use.

Bulwary Książęce są pierwszą inwestycją BPi Polska na wrocławskim rynku nieruchomości. Nowoczesny kompleks powstaje pomiędzy dwoma ramionami Odry przy ul. Księcia Witolda od strony Mostu Pomorskiego naprzeciwko Archiwów Państwowych. Jest to obecnie inwestycja najbliżej położona Starego Miasta, która w unikatowy sposób łączy funkcję mieszkalną z towarzyszącą funkcją handlowo-usługową.

W I etapie wybudowanych zostanie 175 mieszkań o powierzchni od 27 do 128 m2, z których 50% zostało już sprzedanych. Mieszkania usytuowane będą na piętrach od 1 do 7. Znajdą się wśród nich dwa typy lokali – mieszkania o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. Każde mieszkanie zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać walory widokowe wynikające z unikatowej lokalizacji projektu. Zadecydują o tym duże drewniane okna, a także wygodne duże tarasy lub balkony, czy też w przypadku mieszkań położonych na I piętrze – ogrody. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców będą też – wewnętrzne patio z zielenią i strefą zabaw dla dzieci, komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe zlokalizowane na dwóch kondygnacjach podziemnych. Poniżej zabudowy mieszkalnej powstanie pieszy pasaż ze sklepami, restauracjami, kawiarniami i innymi lokalami handlowo – usługowymi.

–Koncepcja połączenia dwóch funkcji jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby mieszkańców wielkich metropolii zgodnie z najnowszymi europejskimi trendami. Nasi klienci, przyszli mieszkańcy Bulwarów Książęcych to osoby, które cenią śródmiejski styl życia. Chcą mieszkać w centrum miasta, korzystać z wygodnego i szybkiego dojazdu na uczelnie, do szkoły czy pracy, ale przede wszystkim mieć pod ręką wszystko to co, decyduje o komforcie codziennego życia – ulubiona kawiarnia, restauracja, delikatesy, drogeria czy księgarnia. Gro naszych klientów to również osoby dojrzałe, które wracają z domów na prowincji do miasta, chcąc korzystać z jego infrastruktury kulturalnej, czy mieszkać bliżej dorosłych już dzieci – mówi Maciej Golis Maciej Golis, Dyrektor Projektu Bulwary Książęce w BPi Polska.

Projekt zagospodarowania pasażu realizowanego według konwencji convenience street mall uwzględnia zieleń, szerokie aleje wewnętrzne sprzyjające stawianiu letnich ogródków przy lokalach gastronomicznych oraz powstanie nowego placu miejskiego od strony Mostu Pomorskiego. BPI Polska prowadzi również rozmowy z miastem w sprawie rozbudowy infrastruktury komunikacyjnej wokół inwestycji.

Warto podkreślić, że starannie przemyślana koncepcja całego kompleksu umożliwi synergię wszystkich zaprojektowanych funkcji, tworząc z jednej strony nową atrakcyjną przestrzeń publiczną we Wrocławiu, a z drugiej zapewniając prywatność , ciszę i bezpieczeństwo mieszkańcom Bulwarów Książęcych.

Aktualnie trwają prace m.in. związane z budową kondygnacji podziemnych, na których poza miejscami postojowymi dla mieszkańców znajdą się również oddzielne parkingi dla osób odwiedzających pasaż.

Ceny mieszkań w inwestycji wynoszą od 8300 do 13 500 za m2. Zakończenie realizacji I etapu Bulwarów Książęcych planowane jest na połowę 2018 roku.

Polecane artykuły

One Thought to “Bulwary Książęce we Wrocławiu – 50 % mieszkań już sprzedanych!”

  1. knabi

    strasznie szybko się rozeszły te mieszkania, ale się nie dziwię lokalizacja wygląda ciekawie

Skomentuj