Marketing 

Ekrany led – wynajem na imprezy indoorowe

Ekrany led zapewniają świetną jakość przekazu. Transmitowany obraz czy wyświetlane pokazy multimedialne, klipy, filmiki wyglądają znacznie lepiej niż na rzutniku z projektora. Ekrany LED są bardziej udoskonalonym zastępstwem dla projektorów. Ekrany LED sprawdzą się na wydarzeniach odbywających się w zamkniętych przestrzeniach.

Stoiska na targach biznesowych zyskają multimedialny wymiar dzięki wynajmowi ekranu LED. Staną się przez to atrakcyjniejsze dla odwiedzających. Ponadto, wystawca zyska kolejną przestrzeń do prezentacji: na żywo może pokazywać swoje usługi czy produkty, a na ekranach LED filmiki instruktażowe lub z kulis produkcji czy spoty reklamowe, animacje promocyjne. Przekaz będzie dzięki temu wielokanałowy. Stoisko z ekranem LED wygląda bardziej profesjonalnie, wzbudza większe emocje odwiedzających i ma bogatszą scenografię niż stoisko wyposażone tylko w stand-up.

Kolejną przestrzenią biznesową, w której ekrany LED idealnie się sprawdzają, są konferencje. Nuda nie będzie już problemem nawet podczas długich i bardzo merytorycznych szkoleń i spotkań biznesowych. Ekran LED wprowadzi nowe doznania wizualne i stanie się narzędziem pozwalającym na lepszy przekaz treści. Większość z nas to wzrokowcy – lepiej zapamiętujemy animację, filmik czy prezentację multimedialną niż nużące przemówienie.

Wydarzenia sportowe odbywające się w halach także wymagają wprowadzenia multimedialnego elementu. Dzięki ekranowi LED wyniki oraz statystki rozgrywek będą się wyraźnie prezentować dla wszystkich kibiców. Ekrany LED instaluje się także na bandach dokoła boisk jako nośniki reklamowe. To bardzo efektywny sposób na reklamowanie usług czy produktów – zwłaszcza, gdy wydarzenie jest transmitowane przez telewizję i rzesze telewidzów mogą zobaczyć przekaz reklamowy.

Inne zastosowania ekranów LED to wydarzenia muzyczne, podczas których można przedstawiać multimedialny show w tle muzyków dzięki ścianie ekranów LED; pokazy mody, na których ekran LED z animacjami może stać się fantastycznym dopełnieniem scenografii wybiegu; bankiety, na których ekrany LED służyć mogą za oprawę wizualną wydarzenia.

Polecane artykuły

Skomentuj