flota dla firmWiadomości 

Flota dla firm – wynajem w Traficar

W czasach pandemii koronawirusa wiele przedsiębiorstw stanęło na skraju bankructwa, dlatego ta wizja zmotywowała ich do walki o utrzymanie miejsc pracy i zapewnienia dalszego funkcjonowania. Zaciąganie kredytów na rozbudowę floty samochodowej lub korzystanie z pomocy finansowej w postaci leasingu jest dość ryzykowne w dzisiejszych czasach. Dlatego usługa wynajmu floty okazuje się najlepszym rozwiązaniem, ponieważ rozlicza się wyłącznie dystans faktycznie przejechany wynajmowanym autem.

Wynajem aut osobowych i dostawczych

Zasadniczo Traficar.pl dla firm dedykuje się przedsiębiorstwom, których nie stać na leasing, czy zakup nowych samochodów, lub po prostu wiąże się z za dużym ryzykiem. Poza samochodami osobowymi, oczywiście z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i komfortu – oferuje się samochody dostawcze. Wszystko opiera się tak naprawdę na ilości przejechanego dystansu, tylko za to ponoszone są opłaty z wynajmu floty dla firm. Traficar dla firm to przepis na bezproblemowe korzystanie z najlepszych aut. W celu rezerwacji dokonuje się rejestracji, pobiera aplikację i po weryfikacji wszystkich wskazanych danych można zacząć czerpanie korzyści z tego rozwiązania. Wymagane jest skierowanie przelewu weryfikacyjnego, ale wyłącznie w kwocie jednego grosza, co z pewnością nie obciąży znacząco budżetu. Stosowana karta płatnicza musi mieć logo VISA lub MasterCard i koniecznie odblokowane możliwości dokonywania płatności internetowych. Chcąc dodać kolejnym osobom możliwość korzystania z rezerwacji, każda z nich musi założyć swoje konto, dla firm istnieje możliwość przygotowania specjalnej oferty. W tym celu należy skontaktować się pod wskazany na stronie adres mailowy. Zaletą Traficar dla firm są między innymi niewysokie opłaty, wyłącznie za realnie przejechany dystans. W każdym mieście obowiązują nieco inne stawki, można je zawsze sprawdzić w specjalnej zakładce – „opłaty”.

flota dla firm

Traficar dla firm – dodatkowe korzyści

Właściciele firm, którzy kierują pracowników na wyjazdy służbowe, powinni korzystać z usług Traficara, ponieważ wiąże się z tym wiele dodatkowych korzyści. Nie ponosi się odpowiedzialności za wykup ubezpieczenia, czy paliwa do baku. Jeżeli nie wystarczy benzyny na dojazd do miejsca docelowego, można zmienić auto na inne – wówczas kończy się jeden wynajem, na korzyść nowego. Jeżeli natomiast nie chcemy zmieniać auta, należy je zatankować na stacji ORLEN i przesłać zdjęcie faktury. Wszystkie koszty zostaną zwrócone – niezależnie od rodzaju silnika. W przypadku, gdy podczas jazdy przydarzy się wypadek lub awaria auta, wystarczy skontaktować się z pracownikiem infolinii, by uzyskać informację o dalszym postępowaniu. Z Trafica dla firm powinni korzystać wszyscy, którzy regularnie odbywają podróże krajowe, po przetestowaniu takiej możliwości, z całą pewnością nie będzie to ostatnia taka przejażdżka. Wielu klientów ponownie korzysta z tych usług, by nie tylko zaoszczędzić, ale również nie martwić się o żadne dodatkowe opłaty związane z użytkowaniem samochodów osobowych i dostawczych.

Polecane artykuły

Skomentuj