język ojczystyWiadomości 

Język angielski z native speakerem – kluczowe benefity

O lekcjach z native speakerami czyta się teraz sporo, a konwersacje realizowane przez osoby, dla których język angielski to język ojczysty, są niezwykle rozchwytywane. Angielski z nativem, pod okiem zaangażowanego dydaktyka, może dostarczyć studentom unikalne benefity. Oto największe korzyści kursu języka angielskiego z nativem.

Z native speakerem jesteś pewny swoich umiejętności językowych

Ucząc się języka angielskiego przez konwersacje z nativem (np. TalkBack oferuje zajęcia angielskiego online dla dorosłych) ciągle udoskonalasz swój język. Konwersując z native speakerem ćwiczysz swoje umiejętności w realnej sytuacji rozmowy.

Native speaker poszerza Twoje horyzonty

Zajęcia o tym co Cię fascynuje mogą stać się zauważalnie prostszą, a także bardziej interesującą drogą do edukacji językowej. Poza tym nauka języka angielskiego robi się znacznie łatwiejsza, kiedy okazuje się, że Twój nauczyciel jest interesującym człowiekiem, z którym masz kilka wspólnych pasji.

Kurs angielskiego z native speakerem to precyzyjna wymowa

Obecnie niełatwo orzec, ile akcentów jest w angielskim, ale jest ich już około kilkaset. Skoro fascynuje Cię akcent Amerykanów, znajdź native’a z USA. Jeżeli Twoim aspiracją jest szlifowanie brytyjskiej wymowy, postaw na native’ów  urodzonych w UK.

Konwersacje z native speakerem to styczność z autentycznym językiem angielskim

Im bardziej żywy jest język, z którym masz kontakt, tym błyskawiczniej osiągniesz swój cel.  Konwersacje z native speakerem to rodzaj nauki, w której prowokujesz realną sytuację konwersacji i możesz ciągle korygować błędy.

Z nativem podejmujesz ambitne wyzwania

Kiedy kurs angielskiego prowadzi lektor z polski, chęć zwracania się do niego w ojczystym języku jest ogromna. Angielski z nativem jest wyzwaniem i motywacją, która szybko zaczyna przynosić pozytywne efekty. Odpowiedni native speaker wie, jak wskazać Ci właściwe słowa i wyrażenia.

Polecane artykuły

Skomentuj