Firma 

Czy opłaca się inwestować w ekspres do kawy? Poznaj korzyści wynikające z wyboru profesjonalnego urządzenia do biura

Jesteś szefem, który dba o samopoczucie i efektywność swoich pracowników? Cenisz też profesjonalizm i starasz się, aby każde spotkanie biznesowe przebiegało w dobrej atmosferze? Jeśli tak, to zapewne chcesz, by w Twojej firmie serwowano kawę najlepszej jakości. Poznaj korzyści wynikające z wyposażenia biura w odpowiedni ekspres do kawy i sprawdź, dlaczego warto zainwestować w dzierżawę urządzenia zamiast w jego zakup.

Przyjazne warunki w biurze możesz stworzyć na wiele różnych sposobów. Jednym z nich jest zapewnienie wszystkim aromatycznej kawy. Służbowe spotkanie zacznij od filiżanki pysznego napoju, a atmosfera od razu stanie się przyjemniejsza. By Twoi pracownicy oraz klienci mogli cieszyć się kawą wysokiej jakości, Eden Springs oferuje pełną gamę produktów: od niezawodnych ekspresów po wyśmienite kawy.

Mała czarna na dzień dobry – poznaj zalety kawy w biurze

Kawa to napój, który towarzyszy nam codziennie. Pijemy ją nie tylko rano, aby dobrze rozpocząć dzień, ale również w pracy, podczas nieformalnych pogawędek z przyjaciółmi czy w trakcie biznesowych spotkań. Jednak jakie zalety, poza walorami smakowymi i pobudzającymi właściwościami, przemawiają za tym napojem?

Kawa pita w małych ilościach – do trzech filiżanek dziennie – posiada działanie prozdrowotne i lecznicze. Ziarna zawierają witaminy B2, B3 i B5, które zmniejszają poczucie zmęczenia, oraz mangan, potas i magnez, które pozytywnie wpływają na układ nerwowy. Kawa jest też bogatym źródłem antyoksydantów, które pomagają usuwać stany zapalne oraz spowalniają procesy starzenia. Dodatkowo poprawia pamięć i koncentrację oraz wspomaga produkcję serotoniny odpowiedzialnej za dobry nastrój.

Wynajem ekspresu do kawy – same korzyści bez przepłacania

Zastanawiasz się nad wyborem odpowiedniego ekspresu do kawy? Nie chcesz zaprzątać sobie głowy szukaniem i kupnem sprzętu oraz uzupełnianiem zapasu kawy? Postaw zatem na sprawdzone i pewne rozwiązanie – współpracę z firmą, która jednocześnie dostarczy profesjonalny ekspres ciśnieniowy oraz zaoferuje szeroki wybór rodzajów kawy ziarnistej i w kapsułkach.

Optymalne rozwiązanie, jakim jest dzierżawa urządzeń wraz z ich dostawą i usługami serwisowymi, sprawi, że Twoi pracownicy i klienci będą mogli cieszyć się smakiem pysznej kawy każdego dnia. W ofercie Eden Springs znajdziesz zarówno ekspresy na kawę ziarnistą, jak i ekspresy na kapsułki. Dodatkowo możesz też liczyć na niezawodny serwis.

Dzierżawa ekspresu do kawy – poznaj zalety współpracy z Eden Springs

Firma Eden Springs pomoże Ci również zoptymalizować koszty utrzymania biura, ponieważ w jej ofercie ekspresy do kawy są dostępne w dwóch opcjach finansowania: dzierżawa lub leasing. Dzięki temu nie musisz już jednorazowo płacić całej kwoty za urządzenie, a przy tym otrzymasz szeroki zakres usług, jak np. dostawa kawy co 4 tygodnie czy profesjonalny serwis. Możesz również wykupić wydzierżawiony ekspres po zakończeniu czasu umowy.

Dzięki dzierżawie ekspresów i usługom dodatkowym zyskujesz też dodatkowe korzyści, takie jak:

  • włoska jakość – wszystkie ekspresy ciśnieniowe są wytwarzane przez czołowych włoskich producentów, takich jak Lavazza i Saeco;
  • odpowiedni dobór urządzeń w ofercie – każdy model i marka zostały wyselekcjonowane pod kątem wydajności, łatwości używania i czyszczenia;
  • profesjonalny serwis techniczny jako gwarantowany element umowy – teraz możesz również zamówić środki do czyszczenia i odkamieniania u tego samego dostawcy;
  • szeroki wybór najwyższej jakości kaw ziarnistych i w kapsułkach – dziel się niepowtarzalnym smakiem z pracownikami i klientami;
  • możliwość zamówienia oryginalnych akcesoriów takich jak filiżanki czy serwetki – dzięki niej kawa w Twoim biurze będzie podawana w atrakcyjny sposób.

 

Kawa posiada więc liczne zalety zdrowotne. By jednak w pełni cieszyć się jej smakiem, potrzebujesz profesjonalnego ekspresu, co nie musi wiązać się z dużą inwestycją, jeśli zdecydujesz się na dzierżawę urządzenia. Dodatkowo pełen wachlarz różnego rodzaju kaw na pewno umili dzień Twoim pracownikom, a także pomoże korzystnie rozpocząć każde spotkanie biznesowe.

Polecane artykuły

Skomentuj