Jak eksperci oceniają pierwsze 70 dni funkcjonowania JPK?Podatki 

Jak eksperci oceniają pierwsze 70 dni funkcjonowania JPK?

Eksperci z dziedziny rachunkowości, podatków oraz informatycznego wsparcia biznesu opowiedzą, jakie problemy i bariery napotykają firmy w pierwszym okresie funkcjonowania e-kontroli i obowiązkowego raportowania VAT za pomocą JPK przez duże przedsiębiorstwa.

Dla przypomnienia – obowiązkiem tym od stycznia 2017 będą objęte również małe i średnie firmy, a od lipca tegoż roku – również elektronicznymi kontrolami podatkowymi w szerokim zakresie. Więcej informacji na temat e-kontroli i JPK można znaleźć na www.sage.com.pl/e-kontrole.

Udział w konferencji to nie tylko zebranie informacji na temat doświadczeń innych przedsiębiorstw. To również unikalna możliwość zyskania silnych podstaw, aby zapewnić swojej firmie maksimum bezpieczeństwa prawno-podatkowego i uniknięcia nieprzyjemności związanych z niedostosowaniem przedsiębiorstwa do wymogów elektronicznych kontroli podatkowych. Na uczestników, oprócz solidnej porcji wiedzy praktycznej, czekają także bezpłatne konsultacje ekspertów – prelegentów konferencji.

Warto przyjść i posłuchać praktyków biznesu i finansów, którzy mieli już okazję zderzyć się z Jednolitym Plikiem Kontrolnym. Poznać ich opinie, doświadczenia i rady jak poskromić nieznane.

Szczegółowe informacje o konferencji wraz z agendą i formularzem rejestracji znajdują się na stronie www.sage.com.pl/konferencja-JPK

Polecane artykuły

One Thought to “Jak eksperci oceniają pierwsze 70 dni funkcjonowania JPK?”

  1. tosiek

    chętnie bym z takim ekspertem pogadał

Skomentuj