samochod uzytkowyWiadomości 

Nowe samochody użytkowe

Samochody użytkowe codziennie ułatwiają pracę wielu przedsiębiorcom. Służą jako środek transportu, wspomagają pracę firm kurierskich oraz przewożą różne towary. Nowe samochody użytkowe to dla każdego przedsiębiorcy duża pomoc i ułatwienie w pracy.

Niewątpliwą zaletą nowego samochodu użytkowego jest to, że można z łatwością dopasować je do określonych potrzeb. Wybierając samochód, warto zastanowić się jakie rozwiązania mogą się przydać oraz jaka przestrzeń ładunkowa będzie najbardziej odpowiednia. W większości przypadków idealne będą nowe samochody użytkowe o ładowności do 3,5 t. Przy takim aucie nie ma konieczności wyrabiania dodatkowych uprawnień, co jest dodatkowym udogodnieniem.

Samochód użytkowy – jak wybrać?

Stając przed wyborem samochodu najlepiej skupić się na jego funkcjonalności oraz parametrach technicznych. Najkorzystniej wypadają nowe samochody użytkowe, które posłużą wiele lat i pomogą uniknąć przykrych niespodzianek. Niestety używane samochody często są bardzo wysłużone i mają duży przebieg, a to może powodować niechciane awarie. Oczywiście zakup najnowszego modelu nie daje gwarancji niezawodności, ponieważ mogą nie być znane wszystkie jego mankamenty i niedociągnięcia, jednak mimo wszystko jest to zawsze lepszy wybór.

Najpopularniejsze modele samochodów użytkowych

Obecnie rynek jest pełen świetnych i niezawodnych samochodów, jednak istnieją samochody użytkowe, które cieszą się szczególną popularnością.

Toyota Yaris Van

Jest to niepozorne auto, które można śmiało nazwać małą ciężarówką. Dzięki nadwoziu auta osobowego jest niezwykle komfortowa. W tym modelu wszystko zostało doskonale przemyślane, co dodatkowo zwiększa jego ergonomię. Największym zaskoczeniem jest bez wątpienia duża przestrzeń ładunkowa. Wystarczy usunąć tylną kanapę, aby dodatkowo ją zwiększyć i przewieźć więcej towaru. Yaris Van to przede wszystkim uniwersalność, gdyż w każdej chwili można zamienić ją na auto osobowe z tylną kanapą. To idealne auto do miasta.

Toyota PROACE Active

Ten model Toyoty posiada aż 11 kombinacji nadwozia i długości oraz wiele konfiguracji tylnych i bocznych drzwi. Toyota PROACE Active to Van, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Jest to bogata wersja posiadająca w standardzie klimatyzacje, radio CD z Bluetooth, AUX i USB oraz podgrzewane elektryczne lusterka zewnętrzne. Jej przestrzeń ładunkowa wynosi od 4,6 m3 do 6,1 m3.

Toyota PROACE Verso

Nowy samochód użytkowy Toyoty to wszechstronny mikrobus. Dzięki przestronnemu wnętrzu i praktycznym rozwiązaniom ułatwia podróżowanie. W ofercie producenta można znaleźć model, który przewiezie aż 9 osób. Bez wątpienia jest to auto dla rodziny, a także aktywnego biznesmena. Auto zostało wyposażone w gumową podłogę, która dodatkowo ułatwia utrzymanie czystości.

Toyota HILUX

Hilux to chyba największy klasyk wśród samochodów użytkowych. Znany niemal wszystkim, przez co cieszy się ogromną popularnością. Jak opisać to auto? Jest to niezniszczalny król dróg, który swoją wytrzymałością może zawstydzić inne modele nowych samochodów użytkowych. Sprosta każdym, nawet najtrudniejszym wyzwaniom. Mało który samochód jest tak ceniony, jak Toyota HILUX, która jest odporna na każde warunki.

Partnerem materiału jest Toyota – nowe samochody użytkowe.

Polecane artykuły

Skomentuj