wycieczkiFirma 

Organizacja wyjazdów integracyjnych — na jakie atrakcje warto postawić?

Samodzielna organizacja wyjazdów integracyjnych może być nie lada wyzwaniem, dlatego większość przedsiębiorstw korzysta z biur podróży, które posiadają w swojej ofercie takie usługi. W takiej sytuacji wystarczy jedynie określić, ile osób będzie uczestniczyło w wycieczce, a także gdzie chcielibyśmy wyjechać i z jakich atrakcji skorzystać. Jakie są do wyboru? Podpowiadamy.

Organizacja wyjazdów firmowych w Polsce

Organizacja wyjazdów integracyjnych we Wrocławiu może opierać się o krajowe lub zagraniczne atrakcje. Te pierwsze świetnie sprawdzą się zwłaszcza w sytuacji, kiedy nasze przedsiębiorstwo nie dysponuje zbyt dużym budżetem na ten cel. Polska ma wiele do zaoferowania, dlatego do wyboru mamy naprawdę szeroką gamę atrakcji.

Ciekawą propozycją może być wyjazd do Kudowy-Zdrój na warsztaty kulinarne w starym młynie. Wspólne przyrządzanie posiłków przez pracowników będzie świetnym treningiem efektywnej komunikacji i współpracy w zespole. Z kolei wyjazd w Tatry, bądź szlakiem Orlich Gniazd w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej pozwoli połączyć integrację z relaksem i przebywaniem na tle pięknej przyrody.

Zagraniczna organizacja wyjazdów firmowych

Biuro podróży we Wrocławiu zajmuje się też organizacją zagranicznych wyjazdów firmowych. Tutaj wybór konkretnej atrakcji jest uzależniony wyłącznie od osobistych preferencji pracowników, którzy decydują się skorzystać takiej oferty, a także budżetu. Wśród najczęściej wybieranych kierunków wymienia się Rzym, Budapeszt, Pragę, Barcelonę, Maltę czy Bawarię. Ciekawą propozycję może być wyjazd do Holandii nazywanej też królestwem tulipanów, sera, wiatraków i malarzy.

Niezależnie od tego czy decydujemy się na krajowy, czy zagraniczny wyjazd integracyjny, warto wcześniej wybrane atrakcje uzgodnić z personelem. Nie zawsze ekstremalne rozrywki takie jak spływ kajakowy, czy paintball bądź escape room będą ciekawą propozycją dla naszych pracowników. Czasami lepszym wyjazdem integracyjnym może być spacer po Starym Mieście czy wspólne zwiedzanie zabytków.

Polecane artykuły

Skomentuj