dystrybutor wodyWiadomości 

Zalety dystrybutora wody w firmie

Stały i nieograniczony dostęp do wody pitnej to obowiązek każdego pracodawcy, który wynika z zasad Kodeksu Pracy. Uzupełnianie zapasów butelkowych jest jednak nie tylko uciążliwe i kosztowne, ale też nieekologiczne. W przypadku większych przedsiębiorstw, w grę wchodzi bardzo duża ilość plastiku. Jednym z najchętniej wybieranych i ekonomicznych rozwiązań jest dystrybutor na wodę

Korzyści z dystrybutora wody w firmie

Najważniejszą jego zaletą jest wygoda zarówno pracodawcy, jak i pracowników. Dostawa wody do biura to opcja, na którą nie trzeba poświęcać dużo czasu. Jest to więc odciążenie dla osób zarządzających zasobami w firmie, ponieważ nie muszą one pamiętać o regularnym zamawianiu butelek tak, aby zapasy nie zajmowały zbyt dużo miejsca, ale również, aby nie zabrakło ich przed nową partią.

Najnowocześniejsze rozwiązania pozwalają także na uniknięcie podpinania do nich butli, zastępując to dołączaniem bezpośrednio do instalacji. Dzięki temu urządzenie zajmuje jeszcze mniej miejsca, więc zda egzamin nawet w najmniejszych przestrzeniach.

Jakie jeszcze dodatkowe korzyści niesie za sobą dostawa wody do firmy?

  • Różnorodność w wyborze, m.in. dystrybutory butelkowe, podłączane do źródła,
  • możliwość stworzenia innych napojów, np. gazowanych, kawy czy herbaty,
  • wysoka jakość wody poprzez filtrację,
  • dostępność dla każdej firmy niezależnie od wielkości.

Warto również pamiętać, że nowoczesne dystrybutory, to urządzenia bardzo stylowe, które niczym nie przypominają ich starszych, nieestetycznych wersji. Mogą więc stanowić idealne dopełnienie wnętrza np. w firmowej kuchni.

Dystrybutor wody – czy to się opłaca?

Oszczędność to korzyść, na którą zwraca uwagę najwięcej przedsiębiorców. Jest to bowiem nie tylko ograniczenie zamawianych ilości butelek do minimum, ale także zmniejszenie kosztów wydawanych na dostawy, transport ze sklepu czy czas pracowników, którzy do tej pory zajmowali się ich zamawianiem.

Dostawa wody do biura to oczywiście bardzo ekologiczne rozwiązanie. Pozwala zaoszczędzić również na wywozie śmieci. W przypadku opcji butelkowanej generuje się duże ilości plastiku, a więc też spore opłaty za transport tych śmieci. Dystrybutor wody nie tworzy w tym aspekcie żadnych kosztów.

Czy warto zdecydować się na dystrybutor w biurze?

Powyższe argumenty zdecydowanie pokazują, że dystrybutor na wodę to najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy. Zyskuje przewagę nie tylko w kwestiach wygody, ale również ekonomii, ekologii i komfortu pracy. Są to także urządzenia bardzo proste w obsłudze, dzięki czemu nie sprawią trudności zarówno pracownikom, jak i klientom odwiedzającym firmę.

Polecane artykuły

Skomentuj