Od weryfikacji po pieniądze na koncie - jak pożyczają Polacy?Finanse Wiadomości 

Od weryfikacji po pieniądze na koncie – jak pożyczają Polacy?

Coraz częściej Polacy decydują się na wzięcie pożyczki. W dzisiejszych czasach nie są to tylko bardzo duże kwoty, ale również rzędu kilkuset lub kilku tysięcy złotych. Wiąże się to z tym, że do szybkich pożyczek mamy coraz łatwiejszy dostęp. Możemy otrzymać pieniądze nawet w kilkanaście minut, jeśli pożyczamy przez Internet.

Bank czy parabank – jak wybrać pożyczkodawcę? Wygodne pożyczanie pieniędzy bez wychodzenia z domu to główna zaleta ofert parabanków. Dodatkową jest wysoka przyznawalność, czyli zdecydowanie mniej rygorystyczne podejście do potencjalnych kredytobiorców. Pożyczkę z parabanku może otrzymać osoba niepracująca na umowę o pracę lub utrzymująca się z prac dorywczych.

Pożyczki z parabanków to często wybierana forma kredytu, jeśli nagle pojawiają się nieprzewidziane wydatki lub potrzebujemy uzyskać potrzebne pieniądze jak najszybciej. W takim wypadku wnioskowanie o pożyczkę w banku może nie być korzystne, ponieważ wiąże się z długim oczekiwaniem. Z pożyczek bankowych najczęściej korzystamy, jeśli potrzebujemy pożyczyć znaczną sumę, np. kilkadziesiąt lub kilkaset złotych.

Stacjonarnie czy całkowicie online?

Coraz więcej Polaków decyduje się wziąć pożyczkę z parabanku przez Internet, ponieważ jest to najwygodniejsze i najszybsze rozwiązanie. Dodatkowo można bardzo łatwo porównać oferty różnych firm pożyczkowych i wybrać tą, która odpowiada nam najbardziej. Warto też wiedzieć, że niektóre parabanki umożliwiają również wzięcie pożyczki stacjonarnie, we własnych punktach pożyczkowych lub takich, z którymi dana firma współpracuje. To dobre rozwiązanie, jeśli mamy ochotę porozmawiać z pracownikiem parabanku osobiście, zadać mu pytania lub doradzić się w kwestii wyboru najlepszego wariantu pożyczki.

Gdzie szukać dobrych pożyczek parabankowych?

Ciekawą ofertę szybkiej pożyczki ratalnej można znaleźć na stronie ratkomat.pl.

Polecane artykuły

One Thought to “Od weryfikacji po pieniądze na koncie – jak pożyczają Polacy?”

  1. elka_pocierek

    ja wolę wszystko załatwić twarzą w twarz, na miejscu

Skomentuj