samochod dostawczyFirma 

Pewny używany samochód dostawczy

Współczesny rynek motoryzacyjny oferuje szeroką gamę możliwości dla przedsiębiorców. Jednak wybór odpowiedniego pojazdu dostawczego może być nie lada wyzwaniem. Dlatego warto zwrócić uwagę na oferty samochodów używanych, zwłaszcza jeśli pochodzą od renomowanego dostawcy, jakim jest VW Dostawcze, które są dostępne w salonie z pewnymi i sprawdzonymi auta – STORE VW FS.

Dlaczego warto wybrać używane samochody dostawcze z oferty VW Dostawcze?

VW Dostawcze to marka znana na całym świecie z produkcji niezawodnych samochodów dostawczych. Wybierając samochody używane z tej oferty, zyskujesz pewność, że Twój pojazd był regularnie serwisowany i spełnia wszystkie niezbędne standardy bezpieczeństwa. STORE VW FS to miejsce, gdzie można znaleźć takie pojazdy w pewnym i zweryfikowanym stanie przez ekspertów. Masz pewność historii czy przebiegu auta.

Wybór samochodu używanego jest często opłacalniejszy niż zakup nowego pojazdu. Dzięki temu możesz zaoszczędzić środki, które możesz zainwestować w rozwój swojego biznesu.

Leasing samochodu używanego – elastyczne rozwiązanie dla Twojej firmy

Leasing samochodu używanego staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem wśród przedsiębiorców. Dlaczego? Przede wszystkim pozwala na korzystanie z pojazdu bez konieczności ponoszenia jednorazowego dużego wydatku. Volkswagen Financial Services oferuje atrakcyjne warunki leasingu, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. VW FS jest Nr 1 w leasingach samochodowych w Polsce*. Oznacza to, że korzystając z oferty leasingowej STORE VW FS, decydujesz się na współpracę z liderem rynku, który dba o swoich klientów.

Jakie samochody dostawcze można znaleźć w ofercie STORE VW FS?

STORE VW FS oferuje szeroką gamę samochodów dostawczych. Wśród nich znajdziesz pojazdy różnych rozmiarów i specyfikacji, dostosowane do różnorodnych potrzeb transportowych. VW Dostawcze to gwarancja jakości, dlatego wybierając samochody używane z tej oferty, zyskujesz pewność niezawodności. W ofercie STORE VW FS znajdziemy imponującą gamę samochodów dostawczych marki Volkswagen, które są nie tylko niezawodne, ale także dostosowane do najróżniejszych potrzeb przedsiębiorców. Wśród nich wyróżnia się Volkswagen Amarok – idealny do cięższych zadań, jak również kompaktowy Volkswagen Caddy. Dla tych, którzy poszukują mobilnego domu na kołach, idealne będą modele takie jak Volkswagen California, Grand California czy nowoczesny ID.Buzz. Volkswagen Caravelle i Multivan to z kolei doskonałe propozycje dla przewozu osób, oferujące komfort i przestronność. Natomiast dla tych, którzy potrzebują solidnego partnera do przewozu towarów, świetnym wyborem będą Volkswagen Crafter, jego ekologiczna wersja E-Crafter oraz niezastąpiony w wielu branżach Volkswagen Transporter. Każdy z tych modeli stanowi połączenie nowoczesnych technologii z niezawodnością, za którą od lat ceniona jest marka Volkswagen.

Podsumowując, wybór używanego samochodu dostawczego to rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki ofercie STORE VW FS masz pewność, że Twój pojazd będzie służył Ci przez wiele lat.

* Źródło: SAMAR, CEPIK; LEASING/CFM – rejestracje 2023

Polecane artykuły

Skomentuj